Marsonia pobjedom protiv Oriolika otvorila polusezonu
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 10.03.2018 20:40

U borbu za Drugu ligu lakše pred prepunim gledalištem.

SLAVONSKI BROD- U 16.kolu Treće HNL Istok Marsonia je pobijedila Oriolik rezultatom 2:1. Pred prepunim gledalištem Stadiona uz Savu, danas je Marsonia došla do vrijednih bodova u županijskom derbiju i tako nastavila najavljenu borbu za Drugu ligu pod vodstvom Špehara.

Krenuli su Marsini igrači vrlo žustro, napadački i svoju dobru igru okitili već u 16.minuti pogotkom kapetana Čanića. Vrlo brzo, nepune tri minute poslije, pao je i drugi gol (Boban) te je Marsa otišla mirno na poluvrijeme s vrlo lijepom prednosti.

U drugom poluvremenu, gosti su se trgnuli i zaprijetili te pogotkom u 55.minuti (Stubičan) smanjili Marsinu prednost. No, do kraja utakmice, uz dosta sreće po Marsu, rezultat se više nije mijenjao.
Tako je Marsa upisala tri vrijedna boda i može se lagano okrenuti prema sljedećoj utakmici i gostovanju kod Varteksa u Varaždinu.