Marsonia i dalje bez poraza, ali ostaje žal za izgubljenim bodovima kod kuće
OBJAVLJENO: 21.09.2019 20:26

Marsa i Kutjevo remizirali, Kutjevo ostaje na vrhu tablice.

SLAVONSKI BROD- Danas, na Stadionu uz Savu, u pravoj nogometnoj atmosferi pred prepunim tribinama (oko 1000 gledatelja) u 6. kolu 3. HNL istok NK Marsonia i NK Kutjevo odigrali su neriješeno.
U Slavonskom Brodu svi su željno iščekivali derbi dvije vodeće momčadi, nadajući se da će na kraju utakmice iste zamijeniti svoja mjesta na tablici. Vladala je dobra atmosfera, gledatelji su popunili tribine no krajnji rezultat, na kraju, ipak nije išao na ruku domaćina.

Marsa je povela već u 18. minuti iz jedanaesterca koji je gostujući vratar skrivio, a potom Mišić realizirao. Izdvojit ćemo i šanse Mirkovića u 32. minuti, Begića u 35. te Garića u 39. minuti gdje ipak nedostajalo preciznosti za promjenu rezultata.

Iako je Marsa bila bolja u prvom poluvremenu, u drugom su gosti startali s više želje i žustrosti te su lagano preuzeli inicijativu na kratko i iz pogreške domaćeg igrača, izjednačili preko Budimira za 1:1 . Dalje se igralo na refule, malo su jedni, malo drugi bili bolji, gol je mirisao na obje strane, ali rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao.
Na kraju možemo reći da su gosti otišli kući zadovoljniji od domaćih jer su zadržali vodstvo na tablici dok u domaćim redovima oostaje žal za izgubljenim bodovima kod kuće.
Jedini strijelc Marse, Mišić Hrvoje, poslije utakmice nam je rekao – Mislim da smo dobro ušli u utakmicu, napravili smo pritisak i poveli u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu smo prepustili igru Kutjevu koja je kao jedna dobra i čvrsta ekipa to znala iskoristiti. I zasluženo su na prvom mjestu. Nismo bili pravi, kod gola nas je ostalo sedam gore, a to si ekipa koja ima neke ambicije, ne smije dozvoliti. Mislim da je danas taktički pobacila cijela ekipa, ali šest kola smo bez poraza, idemo u Vukovar, nema kukanja, kolo po kolo, idemo dalje – kazao je Mišić.