Marsa ostaje neporažena, ali uz dobru igru opet bez pobjede kod kuće
OBJAVLJENO: 05.10.2019 20:02

Gostujući vratar najbolji igrač utakmice, uz sve obrane skinuo i penal.

SLAVONSKI BROD- Danas, na Stadionu uz Savu pred oko 600-tinjak gledatelja, u 8. kolu 3.HNL istok, NK Marsonia i NK Čepin odigrali su dobru utakmicu , ali bez zgoditaka.
Iako je Marsa u prvom poluvremenu dominirala, a gosti djelovali pomalo zbunjeno i poprilično neorganizirano, svoju dobru igru nije uspjela okruniti pogocima. Već u 8. minuti, u gužvi u šesnaestercu Čepina, Mišićev pa potom i Cherifov udarac brani gostujući vratar Jakovljević. Kasnije će se pokazati da ćemo slične situacije gledati cijelo prvo poluvrijeme, Marsa će napadati sa svih strana, a vratar Jakovljević će braniti sve njihove udarce. Tako, bilježimo lijepo izvedeni slobodnjak Begića u 12.minuti, akciju Baričevića, Bundavice i Jašarevića u 22. minuti te udarac Mišića u 30. na asistenciju Baričevića, ali rezultat ostaje nepromijenjen.
U drugom poluvremenu gosti se bude , no Marsa ne odustaje, ali ni Jakovljević koji i uz sve obrane, na kraju, u 84. minuti , brani i Mišiću kazneni udarac sa jedanaest metara te utakmica završava bez zgoditaka, rezultatom 0:0.
Poslije utakmice, najbolji igrač, vratar Čepina, Filip Jakovljević kazao nam je –Čestitam svojim suigračima i igračima Marsonije na odličnoj utakmici. Falili su samo golovi, no drago mi je da ih nije bilo u mojoj mreži. Mi nismo dobili gol prvih dvadeset minuta, imali smo malo i sreće. Da je tu Marsonia zabila, mislim da bi utakmica otišla na njihovu stranu – zaključio je Jakovljević.

Domaći igrač, Matej Sivrić komentirajući još jedan domaći remi Marse, rekao je – Čestitao bi igračima Čepina što su izdržali naš pritisak. Već se neko duže vrijeme ponavlja situacija da imamo četiri, pet mrtvih šansi koje ne možemo realizirati i onda se moramo vaditi. Ekipe se povuku i mi ne možemo taj blok probiti. Danas smo imali priliku da dođemo u vodstvo preko jedanaesterca, ali eto nismo uspjeli. Bez obzira što smo u osam kola neporaženi treba naglasiti da smo u četiri domaće utakmice zabili dva gola i to oba iz kaznenog udarca dok iz igre ne možemo i mislim da na tome moramo raditi. U gostima ipak lakše postižemo pogotke jer se onda ekipe na svom terenu otvore i pokušaju igrati svoju igru. A onaj tko se otvori protiv Marse, ne prolazi dobro jer imamo vrlo kvalitetnu ekipu i igrače – realno je objasnio situaciju Matej.