Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 12.11.2017 21:57

Lucija Abramović opet opravdala povjerenje trenerice i osvojila drugo mjesto s dobivene četiri borbe

Na najboljem natjecatelju iz taekwondoa na kojem je nastupilo 1100 natjecatelja iz 45 zemalja.

SLAVONSKI BROD- Članovi TKD kluba BROD nastupili su 11.-12. studenog 2017. na 23. Croatia Openu 2017.

1100 natjecatelja iz 45 zemalja okupilo se na najboljem natjecatelju iz taekwondoa . Naši natjecatlelji, Kristina i Mario Knežević na žalost izgubili su u prvom kolu za jedan bod, ali je zato Lucija Abramović opet opravdala povjerenje trenerice Dejane Gajić Kovačević. Lucija je dobila četiri borbe i osvojila drugo mjesto, a kao najznačajniju pobjedu valja izdvojiti onu nad Mađaricom koja je na zadnjem europskom prvenstvu, održanom prije manje od mjesec dana, bila treća. Za zlato je Luciji nedostajalo malo sportske sreće i samo jedan bod.