Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 04.10.2017 16:32

Čestitke je danas, na prijemu, Gabrijelu Veočiću uputio gradonačelnik Mirko Duspara

Gabrijel Veočić krajem rujna ostvario je izniman sportski rezultat.

SLAVONKI BROD- Gradonačelnik Mirko Duspara danas je održao prijem za mladog brodskog boksača, Brođanina Gabrijela Veočića koji je krajem rujna ostvario izniman sportski rezultat. naime, Grabrijel, inače član Boksačkog kuba Brod, krajem rujna je sudjelovao na

Europskom juniorskom prvenstvu u boksu održanom u Bugarskoj, gdje je osvojio je srebrenu medalju u kategoriji do 75 kilograma i tako zauzeo naslov viceprvaka Europe. Gabrijel je imao sjajan niz pobjedivši boksače iz Latvije, Rusije i Ukrajine nakon čega se plasirao u finale Europskog prvenstva.

Gradonačelnik je čestitao mladom brodskom boksaču na velikom uspjehu i zaista izvrsnom rezultatu, koji je na ponos čitavom Slavonskom Brodu, te mu je poželio puno uspjeha i u daljnjem bavljenju ovim sportom.