Brođanke obranile naslov pobjednika, osvojile 14. Odbojkaški turnir Grada Požege
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 12.03.2018 10:13

Ekipa SRU "Živim sport" (Slavonski Brod).

SLAVONSKI BROD/ POŽEGA- U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je održan 14. Odbojkaški turnir Grada Požege u organizaciji Požeškog športskog saveza i pod pokroviteljstvom Grada Požege. Natjecalo se 10 ženskih rekreativnih ekipa, a turnir je otvorio požeški gradonačelnik Darko Puljašić koji je svim ekipama uručio priznanje za sudjelovanje na turniru.

Odigrano je ukupno 10 utakmica, a prvo mjesto osvojila je Sportsko – rekreativna udruga „Živim sport“ iz Slavonskog Broda koja je u finalu nakon trećeg seta bila bolja od Požege. Brođanke su tako obranile naslov pobjednika jer su osvojile i 13. turnir održan 2017. godine.

Treće mjesto osvojila je Obrtnička škola koja je bila bolja od Jakšića. Četiri najbolje ekipe su nagrađene peharima i medaljama koje im je ispred organizatora uručio Željko Mitrović, glavni tajnik Požeškog športskog saveza. Utakmice su vodili požeški odbojkaški suci Ruda Đurčević i Goran Pilaš, javlja sport-pozega.hr.

Za brodsku ekupu igrale su Irena Čugura, Mirna Matej Švaganović, Nataša Kruljac, Anka Pilipović Glas, Mirjana Majić, Dubravka Dorić, Gordana Samardžija i Ivana Kožul.