Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 13.11.2017 09:02

Brođani dobili kickboxing prvaka svijeta, Matej Lebo na tronu

Nakon 8 dana teških borbi, protiv natjecatelja iz 18 zemalja.

SLAVONSKI BROD- Matej Lebo član kickboxing kluba Tigar Brod uz trenera Gorana Ivezića pomeo je konkurenciju na Svjetskom prvenstvu u kickboxingu za senior održanom u Budimpešti . Nakon 8 dana teških borbi, protiv natjecatelja iz 18 zemalja, Matej je jedini u muškoj seniorskoj konkurenciji donio zlato u Hrvatsku! Ovo je najveći uspjeh brodskog kickboxinga od 1995. godine.

/DK/

Zlatno srce Super Marija: Na terenu ratnik, a privatno sasvim drugačiji

Hrvatski napadač često na travnjaku djeluje ratnički i buntovno nastrojen, no u privatnom je životu sasvim drukčija osoba.

Rasplesani Slavonski Brod,  500 natjecatelja iz 8 zemalja i 18 klubova na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock 'n'rollu ženske formacije

Održan i 23. SLAVONIJA OPEN INTERNATIONAL za ostale kategorije.

Rasplesani Slavonski Brod, 500 natjecatelja iz 8 zemalja i 18 klubova na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock 'n'rollu ženske formacije

Mladi brodski plivači i plivačice mogu biti zadovoljni rezultatima na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli

Klub je po medaljama osvojio 5 mjesto dok je po bodovima osvojio 9 mjesto od 24 kluba.

Vatreni potvrdili plasman na SP u teškoj i tvrdoj utakmici

Dalić čeka potpisivanje ugovora sa HNS-om, igrači uz(za) njega sto posto.

Lucija Abramović opet opravdala povjerenje trenerice i osvojila drugo mjesto s dobivene četiri borbe

Na najboljem natjecatelju iz taekwondoa na kojem je nastupilo 1100 natjecatelja iz 45 zemalja.