SHVAĆAM
Ako ste inženjer građevine ili prometa svakako obratite pozornost na oglas za posao
OBJAVLJENO: 02.10.2019 08:39

PZC Grupa zbog povećanog obima posla ima potrebu za više inženjera.

SLAVONSKI BROD- PZC Grupa d.o.o. iz Slavonskog Broda, zbog povećanog obima posla, na nivou cijele Hrvatske, ima potrebu za inženjerima građevine i prometa. Uvjete natječaja pročitajte u nastavku.

1. INŽENJER/INŽENJERKA GRAĐEVINE
- Radno mjesto : Cijela Hrvatska
- Više radnika

Opis poslova :
- Organizira i rukovodi poslove u tehničkom sektoru
- Organizira izvođenje radova po gradilištima, kontrolira i koordinira rad gradilišta i odgovoran je za njihov rad, kao i kvalitetu izvedenih radova
- Izrađuje ponude i predračune radova, situacije i drugu potrebnu dokumentaciju
- Osigurava odgovarajuću tehničku opremljenost i kvalitetan ljudski potencijal

Uvjeti
- Završen Građevinski fakultet
- Položen stručni ispit (nije uvjet)
- Radno iskustvo: minimalno 3 godine radnog staža
- Engleski jezik (osnovno)
- Vozačka dozvola B kategorije

2. INŽENJER/INŽENJERKA PROMETA
- Radno mjesto – Cijela Hrvatska

- Planira i organizira odvijanje prometa
- Briga o sigurnosti odvijanja prometa i ekonomičnosti korištenja voznih sredstava
- Planiraju i prate uvođenje novih prometnih tehnologija
- Koordiniraju i kontroliraju rad različitih grupa radnika u prometnom poduzeću i na terenu kao i gradilišta

Uvjeti
- Završen Prometni fakultet

Molbe i životopis slati na e-mail : ljudski.potencijali@pzc.hr
Sve informacije na broj mob.: 099 3779 002

Najčitanije
Vijesti
U Slavonskom Brodu brojale su se gradske autobusne linije, analizirao se parking, izvršilo se brojanje putnika, brojat će se i ovaj tjedan

Obavijest građanima o provođenju terenskog istraživanja u sklopu izrade Plana održive mobilnosti Grada Slavonskog Broda

HVIDR-a radi i priprema nove projekte za realizaciju svojih aktivnosti, uvelike im u radu pomažu i donacije

OTP Leasing i suradnja s HVIDR-om.

Stanovi su i dalje skuplji i traženiji nego kuće, u prosjeku za kvadratni metar stana u Slavonskom Brodu tražilo se 782 eura

Podaci oglasnika Crozilla.com pokazali su kako su rujanske cijene stanova na godišnjoj razini porasle za 4,5 posto, a vrijednosti kuća u prosjeku za 3,5 posto.

Mirenje je propalo, sindikati najavljuju novi cirkulari ciklus, sutra štrajk u tri županije

Štrajk se širi i na fakultete.

Zbog ubojstva u pokušaju 65-godišnjak je predan u Županijsko državno odvjetništvo na daljnje postupanje, saznajemo danas u policiji

Osumnjičeni je odmah uhićen i uz kaznene prijave predan pritvorskom nadzorniku policijske uprave, a potom u Županijsko državno odvjetništvo

I ove godine u Trnjanima su se mogle vidjeti najljepše narodne nošnje iz šire regije

Mole su se vidjeti narodne nošnje natjecatelja iz Hrvatske, Bone I Hercegovine, Srbije I Makedonije.