Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 16.04.2017 11:18

7. košarkaški turnir „Zeko“ okupio ekipe iz Virovitice, Kostajnice i Osijeka

U sklopu turnira odigrano je ukupno 6 utakmica, nakon čega je uslijedila zahvala svim sudionicima i podjela pehara.

SLAVONSKI BROD- Košarkaški klub „Brod“ ove je godine već 7. put za redom organizirao tradicionalni uskršnji turnir pod nazivom „Zeko“. Natjecanja su se tijekom jučerašnjeg dana održavala u sportskoj dvorani „Vijuš“, a uz domaću žensku košarkašku ekipu, sudjelovale su ekipe iz Virovitice, Osijeka i Kostajnice.

U sklopu turnira odigrano je ukupno 6 utakmica, nakon čega je uslijedila zahvala svim sudionicima i podjela pehara, koje je u ime Grada Slavonskog Broda uručila zamjenica gradonačelnika Tea Tomas. Naime, u kategoriji godišta 2003. – 2004., 1. mjesto pripalo je ekipi ŽKK "Kostajnica", 2. ekipi ŽKK "Mursa" dok je 3. mjesto zauzeo domaćin KK "Brod". U kategoriji godišta 2005. – 2006. pobjedničko mjesto osvojile su domaće djevojke, 2. mjesto pripalo je djevojkama iz Virovitice, a treće mjesto zauzela je ekipa iz Kostajnice.