Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 15.05.2017 08:09

Mateo i Damir odlični u Zagrebu, održan Pro Jiu Jitsu Championship

Članovi Grappling kluba Slavonski Brod.

SLAVONSKI BROD- Članovi Grappling kluba Slavonski Brod u subotu su sudjelovali na natjecanju Zagreb International Pro Jiu Jitsu Championship, na kojem se natjecalo  207 boraca iz cijelog svijeta. Mateo Brekalo je, nakon manje od mjesec dana od osvojenog drugog mjesta na europskom prvenstvu u Rimu, u kategoriji bijelih pojaseva do 94 kg osvojio odlično drugo mjesto. U vrlo jakoj konkurenciji Damir Safundžić je u kategoriji plavih pojaseva do 85 kg osvojio treće mjesto.

Natjecanje Zagreb International Pro Jiu Jitsu Championship organizirao je Jiu Jitsu savez Ujedinjenih Arapskih Emirata, te je svim pobjednicima osiguran plasman na London Grand Slam 2018.