30. Kup mladosti u Ivanić Gradu: Članovi Karate kluba Slavonski Brod Dora Has i Luka Birač osvojili zlatne medalje
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 14.02.2018 18:19

Nastupila je 61 ekipa iz 4 zemlje.

SLAVONSKI BROD- U Ivanić Gradu 11.02. 2018. g. održan je 30. Kup Mladosti 2018, nastupila je 61 ekipa iz 4 zemlje ( BIH, Hrvatska, Slovenija i Slovačka) sa 558 natjecatelja. Brodski borci nastupili su u sastavu Dora Has, Borna Kujundžić, Luka i Nikola Birač i Ana Lujić. U međunarodnoj konkurenciji Brođani su osvojili tri odličja ( dva prva, i jedno treće mjesto):

Luka Birač, kadeti +70 kg prvo mjesto
Dora Has, učenice kate- B prvo mjesto
Ana Lujić, učenice -32 kg. treće mjesto

Dore Has nastupila je i u borbama učenice -36 kg, gdje je izgubila u borbi za treće mjesto. Nikola Birač i Borna Kujundžić su mečeve izgubili u kvalifikacijskim borbama.

Izvor:K.K.Savonski Brod