Kadetknje i mlađe kadetkinje na prvenstvu Slavonije i Baranje.

27.03.2017 15:00
Sedam dana uoči nove kajakaške sezone ekipa Olimpika veslala od Slavonskog Kobaša do Slavonskog Broda

Kako trening ne bi bio monoton, radili su se intervali u serijama.

27.03.2017 10:00
Mladi slavonskobrodski plivači osvojili čak 74 medalje, postignut klupski rekord

Održano 2.kolo plivačke Slavonske Lige KERAMIKA MODUS.

26.03.2017 10:09
Unatoč domaćim sucima brodski boksači u Mađarskoj još jednom potvrdili kvalitetu

Boksački klub Brod proteklog vikenda 18. i 19. ozujka nastupio je na jakom međunarodnom turniru u Mađarskoj.

21.03.2017 18:38
Najveći uspjeh slavonskobrodskog curlinga i brončana medalja na 12. Prvenstvu Hrvatske

Nastupili su Bruno Samardžić, Miroslav Jurković, Ante Baus, Hrvoje Tolić i Vedran Horvat.

20.03.2017 17:57
Mladi brodski atletičari uspješni u Osijeku

U ukupnom poretku nakon održanih svih 5 kola najbolji plasman je ostvarila Lorena Šeremet.

20.03.2017 17:40